Exkluzívne plavky pre výnimočnú ženu

Vitajte na oficiálnej stránke spoločnosti Relleciga.

Módna značka RELLECIGA navrhuje dámske plavky pre milovníkov módy po celom svete. Široká ponuka dizajnov zahŕňa zákazkovú výrobu exkluzívnych plaviek v limitovaných kolekciách, ale aj sériovú výrobu trendových kolekcií ktoré každoročne patria k najobľúbenejším plavkám po celom svete.

S celosvetovo rastúcou popularitou sa vytvára komunita nadšencov pre ktorých je RELLECIGA jednoznačná voľba pri výbere dámskych plaviek

 

Relleciga ponúka plavky ktoré sú pestré ako farbami tak i nápadmi. Rukopis dizajnérov nesie každý jeden kúsok ktorý je výnimočný svojim nápadom, detailom, líniou či jedinečnosťou tak, aby zvýraznil krásu ženského tela.

 

Variácie strihov, farieb a detailov sú lepšie identifikovateľné v jednotlivých kolekciách. Plavky RELLECIGA sú rozdelené dohromady do jedenástich kolekcií: Marianne, Digital, Bronze, RIKINI, OZ, Retro, Kaleidoscope, Rellicious, Lace, Cherry a Athena.


Čo je RELLECIGA?

Relleciga je spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je splniť vaše predstavy o úžasných plavkách. Kladieme dôraz najmä na kvalitu použitých materiálov, ručnú výrobu  a prepracovanosť každého kusu. Ponúkame vám plavky, v ktorých sa budete cítiť veľmi pohodlne a prirodzene. Prinášame vám výnimočnú kvalitu, exkluzivitu, no napriek tomu prijateľnú cenovú dostupnosť.

Naša ponuka:

Ponúkame dámske plavky na každú príležitosť ktoré sú svojím dizajnom vždy aktuálne a trendy, plavky ktoré sú prepracovanosťou do najmenšieho detailu zárukou kvality a plavky ktoré su svojou cenou dostupné pre každú ženu.

Z našej ponuky rozdeľujeme plavky na:

-          Dvojdielne plavky (bikini) a jednodielne plavky (monokini)

-          Podľa vrchného dielu / topu plaviek rozdeľujeme na Košíkové plavky s Push Up vypchávkami a bez push up vypchávok, Samodržiace plavky (plavky so stuhovým topom tzv. Bandeau plavky s voliteľnými ramienkami, ktoré sú súčasťou balenia) a Trojuholníkové plavky

-          Podľa dosiahnutého push up efektu delíme na Super Push Up plavky, Push Up plavky, plavky s miernym Push Up efektom a plavky bez Push Up efektu

Záruka kvality

Pri výrobe používame tie najkvalitnejšie materiály ktoré spolu s precíznou ručnou prácou prinášajú najvyššiu kvalitu.

Na textilné časti našich plaviek používame kvalitné odolné látky. Medzi najexkluzívnejšie materiály ktoré poúžívame pri výrobe patrí Talianska Lycra – ktorá je špecifická svojím hodvábnym jemným povrchom. Pre odolnosť, pružnosť a prispôsobivosť plaviek používame Spandex a Nylon. Pre hebkosť a jemnosť je súčasťou plaviek samozrejme aj Mikrovlákno.

Farbivá ktoré používame sú 100% Eco Friendly – to znamená, že sú zdravotne nezávadné a neobsahujú škodlivé súčasti. Všetky plavky sú ošetrené metódou ochrany farby +1 ktoré zaručuje, že Vaše plavky vydržia žiarivo farebné aj po mnohonásobnom použití.

Kovové súčasti našich plaviek sú ošetrené Galvanizáciou - špeciálnou povrchovou úpravou ktorá zabezpečí trvalý lesk ale hlavne ochráni kovové časti pred zhrdzavením a oxidáciou.

 

 

Relleciga nie sú len plavky, je to štýl. Pripoj sa k našej komunite fanúšikov štýlových plaviek RELLECIGA a zdieľaj s nami radosť z leta.